Dāvanu Komplekts - Latvijas Bioloģisko Aroniju un Smiltsērkšķu Sīrups - 2 x 750ml


Jaunums

Aroniju sīrups – dabas garša, kuru tik drīz neaizmirsīsi un smiltsērkšķu sīrups – smalku dabas produktu cienītājiem.


9.19 
  • Piegāde:  

Produkta apraksts


Aronija:

Tumšās aroniju ogas ir sen zināmas un aug gandrīz katrā lauku sētā. Oga, kas savu unikālo un vērtīgo īpašību dēļ pasaulē ir pazīstama kā "Super fruit". Aronijas ir spēcīgs antioksidants (izvada radioaktīvās vielas) ar izteiktām veselību stiprinošām īpašībām, ko apstiprina Rīgas Stradiņa universitātē veiktās analīzes. Produkti no aronijām uzlabo prāta spējas, stiprina organismu, palīdz atjaunot kaulu un muskuļu audus, kā ari pazemina arteriālo spiedienu. Ja nepieciešamas uzlabos ēstgribu un gremošanu "SUPER OGAS ARONIJAS" būs izcils palīgs. Mūsu sadarbības partnera "Dabas augļa" bioloģiski sertificētajos laukos ik gadu izaug 80-120 tonnu aroniju ogu, kuras tiek izmantotas farmācijā Ķīnā un Vācijā.

Sastāvs:

Aroniju sula 42%, Krūmcidoniju sula 18%, Cukurs 40%

100g produkta satur:

Enerģētiskā vērtība 196kCal / 831kJ

Olbaltumvielas 0,1g

Ogļhidrāti 46,6g, no tiem cukuri 45,6g

Tauki 0,2g, no tiem piesātinātās taukskābes 0,06g

Sāls 0,002g (sāls saturs ir tikai dabīgā nātrija klātbūtnes rezultāts)


Smiltsērkšķi:

Vai zināji, ka smiltsērkšķa sastāvā ir vairāk nekā 190 bioloģiski aktīvu komponentu, kam ir vairākas veselību uzlabojošas īpašības?
Grūti pat uzskaitīt visas vērtīgās smiltsērkšķa īpašības - to sastāvā esošās organiskās skābes mazina antibiotiku, rentgena un citu stresa faktoru ieteikmi uz organismu, ogās atrodamais sterīns aizkavē holesterīna uzsūkšanos, pasargā no aknu distrofijas un palīdz cīņā ar aterosklerozi. Savukārt pektīni spēj izvadīt no organisma smagos metālus un citas kaitīgās vielas.
Smiltsērkšķi satur arī dažādus mikroelementus kā Na, Mg, Mn, Al, Ca, Fe u.c. Tajā atrodami arī karitenoīdi, kas veicina ievainojumu dzīšanu, kā arī ūdenī šķīstošus antioksidantus, kas aizkavē organisma novecošanos, samazinot brīvo radikāļu izraisītos organisma bojājumus.
Smiltsērkšķa ogās atradīsiet arī 22 taukskābes, tajā skaitā omega 3, omega 6, omega 7 un omega 9 taukskābes, kas samazina iekaisumus, likvidē nogurumu, nostiprina sirdsdarbību, samazina ļaundabīgo audzēju risku, mazina locītavu sāpes un pazemina holestrerīna līmeni.
Īsta brīnumoga!

Sastāvs:

Smiltsērkšķu sula 50%, Cukurs 50%

100g produkta satur:

Enerģētiskā vērtība 241kCal / 1021kJ

Olbaltumvielas 1,4g

Ogļhidrāti 51,6g, tai skaitā kopējie cukuri 50,1g

Tauki 3,5g, tai skaitā piesātinātās taukskābes 0g

Sāls 0,004g (sāls saturs ir tikai dabīgā nātrija klātbūtnes rezultāts)