Latvijas Bioloģisko Smiltsērkšķu Dzēriens 3Kg


Smiltsērkšķu sula – vasaras koncentrāts ar dabisko eļļu.


3.84 
  • Piegāde:  

Produkta apraksts


Vai zināji, ka smiltsērkšķa sastāvā ir vairāk nekā 190 bioloģiski aktīvu komponentu, kam ir vairākas veselību uzlabojošas īpašības?
Grūti pat uzskaitīt visas vērtīgās smiltsērkšķa īpašības - to sastāvā esošās organiskās skābes mazina antibiotiku, rentgena un citu stresa faktoru ieteikmi uz organismu, ogās atrodamais sterīns aizkavē holesterīna uzsūkšanos, pasargā no aknu distrofijas un palīdz cīņā ar aterosklerozi. Savukārt pektīni spēj izvadīt no organisma smagos metālus un citas kaitīgās vielas.
Smiltsērkšķi satur arī dažādus mikroelementus kā Na, Mg, Mn, Al, Ca, Fe u.c. Tajā atrodami arī karitenoīdi, kas veicina ievainojumu dzīšanu, kā arī ūdenī šķīstošus antioksidantus, kas aizkavē organisma novecošanos, samazinot brīvo radikāļu izraisītos organisma bojājumus.
Smiltsērkšķa ogās atradīsiet arī 22 taukskābes, tajā skaitā omega 3, omega 6, omega 7 un omega 9 taukskābes, kas samazina iekaisumus, likvidē nogurumu, nostiprina sirdsdarbību, samazina ļaundabīgo audzēju risku, mazina locītavu sāpes un pazemina holestrerīna līmeni.
Īsta brīnumoga!


Smiltsērkšķu dzēriens - neto 3kg 

Sastāvs:

Sastāvdaļas: ūdens, bio smiltsērkšķu sīrups 17 % (cukurs dzērienā ~7,8%)

100g produkta satur:

Enerģētiskā vērtība: 41kCal/174kJ

Olbaltumvielas 0,12g

Ogļhidrāti 8,78 g,no tiem cukuri 0,00 g,

Tauki 0,60 g, no tiem piesātinātās taukskābes 0,00 g

Sāls 0,0007 g (sāls saturs ir tikai dabīgā nātrija klātbūtnes rezultāts)

Satur dabiskas nogulsnes!