Latvijas Bioloģisko Smiltsērkšķu sīrups 750ml


Smiltsērkšķu sīrups – smalku dabas produktu cienītājiem.


5.87 
  • Piegāde:  

Produkta apraksts


Vai zināji, ka smiltsērkšķa sastāvā ir vairāk nekā 190 bioloģiski aktīvu komponentu, kam ir vairākas veselību uzlabojošas īpašības?
Grūti pat uzskaitīt visas vērtīgās smiltsērkšķa īpašības - to sastāvā esošās organiskās skābes mazina antibiotiku, rentgena un citu stresa faktoru ieteikmi uz organismu, ogās atrodamais sterīns aizkavē holesterīna uzsūkšanos, pasargā no aknu distrofijas un palīdz cīņā ar aterosklerozi. Savukārt pektīni spēj izvadīt no organisma smagos metālus un citas kaitīgās vielas.
Smiltsērkšķi satur arī dažādus mikroelementus kā Na, Mg, Mn, Al, Ca, Fe u.c. Tajā atrodami arī karitenoīdi, kas veicina ievainojumu dzīšanu, kā arī ūdenī šķīstošus antioksidantus, kas aizkavē organisma novecošanos, samazinot brīvo radikāļu izraisītos organisma bojājumus.
Smiltsērkšķa ogās atradīsiet arī 22 taukskābes, tajā skaitā omega 3, omega 6, omega 7 un omega 9 taukskābes, kas samazina iekaisumus, likvidē nogurumu, nostiprina sirdsdarbību, samazina ļaundabīgo audzēju risku, mazina locītavu sāpes un pazemina holestrerīna līmeni.
Īsta brīnumoga!


Sastāvs:

Smiltsērkšķu sula 50%, Cukurs 50%

100g produkta satur:

Enerģētiskā vērtība 241kCal / 1021kJ

Olbaltumvielas 1,4g

Ogļhidrāti 51,6g, tai skaitā kopējie cukuri 50,1g

Tauki 3,5g, tai skaitā piesātinātās taukskābes 0g

Sāls 0,004g (sāls saturs ir tikai dabīgā nātrija klātbūtnes rezultāts)

Ražotājs: Dabas Auglis